Connect with us

Kulturë

Leonora dhe Asimi vijnë me potpurinë e vitit!

Published

on

Dyshja fantastike, Leonora Jakupi dhe Asim Gashi kanë lanësuar projektin më të ri për fund vit.

Potpuri të pasura dhe këngë të pavdekshme janë pjesë e projektit të tyre.

Kujtojmë se dyshja, Leonora dhe Asimi kanë arritur miliona klikime në potpurinë e fundit, të publikuar vitin e kaluar.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media