Connect with us

Shqipëri

Kush nga politikanët e Burrelit mori pjesë në “Foltoren” e Berishës

Published

on

Ne etapen e rradhes te takimeve te tij ish kryeministri Sali Berisha zhvilloi diten e sotme “foltoren” ne qytetin e Burrelit. Prania ne pallatin e kultures “Shefqet Doda” ishte e konsiderueshme ku u pa prania e disa poltikaneve te qytetitin tone dhe jo vetem.

Dy ish deputetet Bedri Hoxha dhe Roland Keta ishin te pranishem sic ishin edhe ne Diber kesaj rradhe te shoqeruar edhe nga ishkryebashkiaku i Burrelit Nezir Rizvani, kryetarja e Forumit Rinor Demokrat Dega Mat, Denisa Vata si dhe kryetarja e Forumit te gruas demokrate, Dea Kaziu.

Mungesat ce mëdha në kët foltore ishin dy deputetet Kreshnik Çollaku dhe Dhurata Çupi si dhe kryetari i Partise Demokratike Dega Mat, Arjan Lika.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com