Connect with us

Ndryshe

E pazakontë dhe e trishtë – Arditi telefonon se ka fituar telebingon, qytetari ka ndërruar jetë

Published

on

I bie telebingo, por nuk ishte më në këtë botë.

Pasditen e sotme ka ndodhur diçka vërtet e pazakontë dhe e trishtë në ‘Telebingo Shqiptare’.

Ndërsa Ardit Gjebrea po telefononte fituesin, në anën tjetër të telefonit dëgjua një grua e cila nuk përkonte me personin që kishte të shkruajtur emrin në biletë.

Më pas Arditi pyet se ku ndodhet zotëria që kishte të shkruar emrin në biletë

Ajo i tha se zotëria në fjalë kishte ndërruar jetë këtë mëngjes. Kjo preku Arditin dhe gjithë të tjerët në studio.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com