Connect with us

Kosovë

Dalin pamjet nga rrahja në “Galeria Shopping Mall” në Prizren, sigurimi bën për spital 3 persona

Published

on

Avokati kosovar Arianit Koci, ka publikuar pamjet nga sulmi ndaj një familje rome, dje në në një qendër tregtare në Prizren.

Koci shkroi se një deputet tha se shkas i sulmit ishte ‘’vendosja e maskës.’’

‘’ Prindërit dhe vajza e 11 vjeqare, e kanë pasur maskën. Djali jo.

Gjithnjë sipas deputetit, sigurimi e sulmon njërin prej familjarëve fizikisht, në prani të familjes- për shkak të mos pasjës së maskës, duke e sharë: “Ta q… magjupin e nanës”. Sulmuesi ka vazhduar me rrahje dhe kërcënime serioze’’, shkroi Koci.

Më poshtë videoja:

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com