Connect with us

Shqipëri

Agron Shehaj rrëzon Bashën verifikon firmat e delegatëve për Kuvendin e 11 dhjetorit

Published

on

Deputeti demokrat Agron Shehaj ka shkuar në zyrën e Kreut të Këshillit Kombëtar të PD-së, Edi Paloka për të verifikuar firmat për Kuvendin e 11 dhjetorit.

Shehaj i shoqëruar edhe nga drejtues të PD-së, kanë verifikuar firmat e delegatëve të njësive numër 5 dhe 7 në Tiranë.

Shehaj ka telefonuar delegatët për të konfirmuar faktin se ata e kanë firmosur me dëshirë formularin për thirrjen e Kuvendit në datën 11 dhjetor.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com