Connect with us

Shqipëri

Zbulohet vendi ku do mbahet Foltorja e rradhës në ditën e ditëlindjes së Berishës

Published

on

Sali Berisha foltoren e rradhës do e mbaj në qytetin e Korcës me datë 15 Tetor ditën e Premte që daton dhe me ditëlindjen e tij

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com