Connect with us

Lajme

Zbulohet arsyeja pse Ridvan Bode nuk është deklaruar akoma pro Berishës

Published

on

Ish Ministri i Financave Ridvan Bode ka kaluar se fundi nje problem shendetesor dhe akoma eshte ne kushte spitalore kjo ka qen dhe arsyeja pse nuk eshte deklaruar akoma pro foltores se Sali Berishës por disa nga bashkpunetoret e tij me te aferm jane deklaruar pro foltores dhe e kane mbeshtetur ate.

Mbetet per tu pare nese Bode do jete ne Korce diten e premte kur zhvillohet dhe foltorja e rradhes e Sali Berishes

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com