Connect with us

Sport

Zaragoza dhe Ponferradina ndeshen në Segunda Division

Published

on

Futbolli spanjoll nuk pushon as në mesjavë, pasi skuadrat elitare po paraqiten në Champions League, Europa League dhe Conference League dhe po vazhdojnë të tregojnë formë të lartë aksioni futbollistik nuk ndalet, pasi ndeshjet e Segunda Division luhen në mesjavë.

Dueli më interesant i xhiros që është përzgjedhur të transmetohet në Artmotion është ai mes Zaragozës dhe Ponferradinës.

Kjo ndeshje do të vijë me fillim nga ora 19:00 direkt në Art Sport 4 nën komentimin e Engjëll Bërbatovcit, Ponferradina po lufton për inkuadrim në La Liga teksa skuadra e famshme e Zaragozës ndodhet në pozitë të vështirë në këtë fillim sezoni.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com