Connect with us

Tech & Auto

Sa kushton varësja për çelësa dhe byzylyku i dorës “Bugatti” (FOTO)

Published

on

Njihen për çmimet e tyre marramendëse, por, edhe për shpejtësi.

“Bugatti”, çmimin e ka hiq më pak se shtatëshifror.

Por, prodhuesi francez i ka hedhur në treg disa aksesorë që dallohen po ashtu për çmimet e larta.

The post Sa kushton varësja për çelësa dhe byzylyku i dorës “Bugatti” (FOTO) appeared first on Klan Kosova.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com