Connect with us

Kulturë

Rikthehen pas 11 vitesh nga “Dashuri e Ndaluar”/ Dy aktorët e preferuar turk së shpejti me një serial

Published

on

Aktori Kivanç Tatlitug dhe aktorja Beren Saat, janë bërë së bashku sërish pas 11 vitesh nga seriali “Dashuri e Ndaluar”.

Kivanç dhe Beren do të bashkohen sërish për një projekt të ri.

Ende nuk është zbuluar se cilat do të jenë rolet e aktorëve në serialin “Kral Kaybederse”.

Seriali mezi po pritet nga fansat e aktorëve në të gjithë botën dhe dihet se do korrë sukses të madh.

Kujtojmë që “Dashuri e ndaluar”, me skenarin e saj mbresëlënës dhe kastin legjendar, pati një sukses të jashtëzakonshëm jo vetëm në Turqi, por në çdo ekran ku është shfaqur./ CNA.al

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media