Connect with us

Lajme

Para 4 vitesh me LSDM-në fitova 27 mijë vota, tani ata kanë 7 mijë vota bashkë me BDI-në dhe partnerët tjerë të koalicionit

Published

on

Kandidat i pavarur për Komunën e Kumanovës, Maksim Dimitrievski në emisionin ClickPlus në TV21, tha se para 4 vitesh me LSDM-në ka fituar 27 mijë vota, ndërsa tani LSDM-ja ka 7 mijë vota bashkë me BDI-në dhe partnerët e tjerë të koalicionit.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com