Connect with us

Sport

Në 40 vjet si trajner, nuk kam parë kurrë përkrahje aq të madhe nga tifozët si dardanët

Published

on

Trajneri tani i shkarkuar, Benard Challandes, falënderoi Federatën e Futbollit, së bashku me kryetarin Ademi, dhe të gjithë stafin për punën që e kanë bërë së bashku.

Tutje, Challndes falënderoi tifozët dardanë për përkrahjen që e kanë bërë, njofton Klankosova.tv.

“Në 40 vitet e fundit nuk kam pasur kurrë kësi përkrahje nga tifozët, i falënderojë ata, kanë qenë gjithmonë me neve gjatë gjithë kohës”.

“Edhe pse në kohët e fundit ata na kanë munguar për shkak të masave antiCOVID”.

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com