Connect with us

Sport

Nasri në mbipeshë, fotoja e tij bëhet virale në internet

Published

on

Futbollisti Samir Nasri, para afro një muaji është pensionuar nga futbolli aktiv.

Mesfushori francez ishte befasia e ndeshjes bamirëse që e ka organizuar Olympique Marseille.

Në fotot e publikuara 34 vjeçari, u shfaq në mbipeshë.

Si duket se ai po kënaqet në maksimum me pushimin.

Pamjet janë bërë virale dhe po bëjnë xhiro në internet.

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com