Connect with us

Sport

Manchester City i interesuar për yllin belg, De Ketelaere

Published

on

Yllit belg Charles De Ketelaere duket se ia ka vënë syrin, Manchester City, pretendon Calciomercato.

Menaxheri i City, Pep Guardiola e shikoi mirë sulmuesin 20 vjeçar në një takim të Ligës së Kampionëve me Club Brugge dhe është gati të blejë potencialin e dukshëm.

Chelsea dhe Barcelona janë pjesë e garës edhe për sulmuesin e Red Bull Salzburgut, Karim Adeyemi, raporton Fichajes.

 

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com