Connect with us

Lajme

Lëvizja Besa në Strugë dhe kandidati Abdullah Qazimi përkrah Idri Isrefit

Published

on

Strukturat e Lëvizjes Besa në Strugë së bashku me kandidatin  e kësaj partie Abdullah Qazimin kanë dalur në mbështetje të kandidatit të ASH-së për komunën e Strugës, Idri Istrefi.

Lajmi për koalicionin e madh është njoftuar nga vetë kandidati Istrefi.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com