Connect with us

Kosovë

Kërcënohet Albin Kurti, Njësitë Speciale rrethojnë shtëpinë e tij

Published

on

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka marrë mesazhe kërcënuese që kanë vënë në lëvizje Njësitë Speciale.

Në shtëpinë e Kurtit janë vënë re forca të shtuara të efektivëve, siç duket nga foto që ka publikuar media Kallxo.com ndërsa nuk dihet nëse janë identifikuar autorët e kërcënimit dhe nëse po merren masa për ndalimin  e tij/ tyre.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com