Connect with us

SKENA

Ish – konkurrenti i “Përputhen” publikon bisedën me produksionin lidhur me largimin e tij

Published

on

Në emisionin e kaluar në “Për’puthen Prime”, u përjashtuan dy konkurrentët, Bajo dhe Hyseni, ndërsa u eliminuan nga vajzat, Doriani, Artani dhe Aleksi.

Por, ky i fundit reagoi menjëherë duke thënë se nuk është eliminuar nga vajzat, por ka dashur të largohet vetë.

“Më kanë ardhur shumë mesazhe që thonë se kur dilni shani produksionin, unë nuk po shaj askënd dhe as nuk do flas, do flas vetëm me fakte”.

Ditën e djeshme ai ka publikuar një bisedë në platformën sociale “Whatsapp” me një nga pjestarët e stafit të “Për’puthen”.

“U tha se më eleminuan gocat shikoni ditën dhe bëni lidhjen me ditën e programit”, ka shkruar Aleksi.

Në foto shihet që biseda është bërë ditën e enjte dhe emisioni Prime xhirohet të nesërmen, pra të premten dhe transmetohet të shtunën.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com