Connect with us

SKENA

Ish i dashuri i Bora Zemanit, Donaldi pjesë e videoklipit të kësaj kënge

Published

on

Aktori i humorit, Donald Veshaj, u bë pjesë e programit ‘Big Brother Vip’ dhe trazoi të gjithë rrjetin me afirmitetin ndaj shoqes se Bores, Semi Jaupaj.

Edhe pse dyshja mohuan se mes tyre mund të ndodh ndonjë lidhje dashurie, Donaldi u kthye përsëri në qendër të vëmendjes.

Donald Veshaj u bë protagonisti kryesor në videoklipin e këngës së re të Elgit Dodës “TL-Toxic Love”.

Në linkun më poshtë mund ta dëgjoni këngën./Blic

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com