Connect with us

Bota

EMRAT/ Autorë të 11 grabitjeve në Greqi, bien në pranga dy shqiptarë

Published

on

Policia greke ka vënë në pranga 2 shqiptarë të cilat nga tetori i 2020 deri në korrik të 2021 kanë vjedhur 11dyqane në zonat e Ano Polis, Toumpa, Kalamaria, Sykeon, Polichni dhe Evosmos.

Identiteti dhe fotografitë e tyre janë bërë publike nga Prokurori i Gjykatës së Shkallës së Parë të Selanikut.

Të arrestuar janë: Dritan Merko, i cili njihet edhe me disa emra të tjerë dhe Kastriot Kryemadhi./albeu.com

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com