Connect with us

Sport

Curry me performancë ëndrrash ndaj Clippers-ave (VIDEO)

Published

on

Dy herë MVP-ja i NBA-së, Stephen Curry, i ka realizuar 45 pikë në fitoren e Golden State Warriors-ave ndaj Los Angeles Clipper-ave.

Ai i shtoi edhe 10 këcime, një më pak se Paul George i cili ishte koshashënuesi më i mirë te Clippers me 29 sosh.

Warriors i kanë realizuar dy fitore në dy ndeshjet e tyre të para në këtë stinor të NBA-së, dhe që të dyja ndaj klubeve të Los Angeles-it.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com