Connect with us

Lajme

Ali Ahmeti sonte në ora 21:10 në Click Plus në TV21

Published

on

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sonte me fillim në ora 21:10, do të jetë mysafir në emisionin më të shikuar debatues ClickPlus në TV21 me gazetarin Fatmir Aliu.

Ahmeti do të flas për të gjitha temat me interes publik, përfshirë edhe zgjedhjet lokale.

Emisionin ClickPlus do të mund ta ndiqni në Televizionin 21 dhe në rrjetin sociale Facebook TV21 me fillim në ora 21:10.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com