Connect with us

Shëndetësi

924 raste aktive me COVID-19

Published

on

924 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit, asnjë person nuk ka vdekur dhe janë regjistruar 31 raste të reja, njofton MSH, transmeton KlanKosova.tv.

 

The post 924 raste aktive me COVID-19 appeared first on Klan Kosova.

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com