Connect with us

Lajme

8 viktima dhe 444 të infektuar me Covid-19

Published

on

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 3.210 testime të realizuara 444 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona, transmeton TV21.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 225 pacientë të shëruar nga Covid-19, ndërkaq 8 pacientë e kanë humbur betejën me korona virusin./TV21

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com