Connect with us

Sport

Young Boys – Man UTD, formacionet zyrtare

Published

on

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo do t’i prijë sulmit të “Djajve të Kuq” përballë Young Boys.

Manchester United do të luaj sot ndeshjen e parë hapëse të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në Bern të Zvicrës.

Man UTD në këtë takim do të hyjë me disa mungesa, si ajo e Cavanit, Henderson, Jones e Rashford. Ndërsa Youn Boys nuk do të mung të llogaris në shërbimet e Petignat, Nsame, Monteiro, Maier e Lustenberger.

Formacionet zyrtare:

Young Boys: Von Ballmoos, Garica, Lauper, Camara, Hefti, Martins Pereira, Sierro, Moumi Ngamaleu, Aebischer, Fassnacht dhe Elia.

Man UTD: De Geda, Shaë, Maguire, Lindelof, Ëan Bissaka, Fred, Pogba, Sancho, Fernandes, Van de Beek dhe Ronaldo.

Të gjitha ndeshjet e Champions League në Artmotion: Kanalet, orari dhe gjithçka duhet ditur

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com