Connect with us

Sport

Youn Boys – Man UTD, përfundon pjesa e parë, Ronaldo shënon përsëri (VIDEO)

Published

on

Ka përfunduar pjesa e parë mes Young Boys dhe Manchester United me rezultat 0-1 në favor të anglezëve.

Golin e vetëm në pjesën e parë e shënoi Cristiano Ronaldo, gol ky i cili ishte i treti në dy ndeshje sa ka luajtur që prej rikthimit të tij në fanelën e “Djajve të Kuq”.

Ndërkaq, në minutën e 35, Manchester United mbeti me një lojtar më pak në fushë, ku pas një ndërhyrje të ashpër me karton direkt të kuq u ndëshkua Wan-Bissaka.

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com