Connect with us

Sport

Sot luhen tri ndeshje në Superligën e Kosovës, vëmendja te Drita-Ballkani

Published

on

Sot do të zhvillohen tri takime në kuadër të javës së katërt në Superligën e Kosovës.

Ndeshja kryesore e kësaj xhiro pritet të jetë ajo në mes Dritës dhe Ballkanit.

Takimi tjetër interesant pritet të jetë edhe në mes Feronikelit dhe Dukagjinit, që zhvillohet në stadiumin “Bajram Rexhepi”.

Ndërsa në ndeshjen tjetër Llapi përballet me Malishevën.

Të gjitha takimet fillojnë nga ora 16:00. /Klankosova.tv/.

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com