Connect with us

SKENA

Mevlani pranon “gabimin”: Jam penduar për zgjedhjen që bëra në Për’puthen

Published

on

Në emisionin “Jashtë Loje” në Top News, Mevlani pranoi se është penduar për zgjedhjet që ka bërë gjatë pjesëmarrjes në Për’Puthen.

Mevlani nuk dha më shumë detaje, por kujtojmë se vendimet e tij kanë qenë mes Antonelës dhe Ledianës.

Nga ana tjetër, Antonela zbuloi se është penduar “për mërzitjet e herëpashershme në program”.

“ E kam shijuar shumë, por duhet ta shijoja edhe më shumë”, tha Antonela.

A po shkohet drejt një bashkimi të dyshes? Të shohim./Gazeta SHQIP

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com