Connect with us

SKENA

“Jashtë Loje” i bën bashkë, Mevlani zbulon se Antonela ishte e preferuara e babait të tij: Ja çfarë më thonte

Published

on

Mevlani ka qenë një prej personazheve më të komentuara të sezonit të kaluar të Përputhen. Gjatë gjithë kohës, ai u gjend mes dy vajzave, Antonelës dhe Ledianës.

Emisioni “Jashtë Loje” në Top News ka bërë sërish bashkë Antonelën me Mevlanin, ndërsa të dy kanë treguar detaje të panjohura më parë.

Mevlani tha se Antonela ka qenë gjithmonë e preferuara e babait të tij. Por pse nuk përfunduan bashkë?

Pjesë nga biseda

Mevlani: Babi im është fans i kësaj

Antonela: E dëgjove?

Gazetarja: Si ka mundësi që nuk e dëgjove babain?

Mevlani: Nuk është se është përzier ai, por Antonelën e ka admiruar gjithmonë

Gazetarja: E dashka nusen nga Shkodra?

Mevlani: Jo nga Shkodra, por Antonelën e do. Thotë kjo është tipe

Antonela: Jam pak tipe në fakt

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com