Connect with us

Lajme

Aksion i befasishëm/ Policia dhe FNSH blindojnë Vlorën, disa të shoqëruar

Published

on

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndërmarrë një operacion blitz në disa zona të qytetit. Aksioni i befasishëm ka  tërhequr edhe vëmendjen e banorëve.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se operacioni ka pasur si synim goditjen e lokaleve ku zhvillohet aktiviteti i paligjshëm i lojërave të fatit.

Disa persona janë shoqëruar në komisariat ndërkohë që operacioni është duke vijuar.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia e Shtetit lidhur me aksionin e mbrëmjes së sotme.

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com