Connect with us

Kulturë

Ndërpritet koncerti i reperit të njohur, ja arsyeja

Published

on

Don Xhoni po vazhdon turin e tij veror.

Reperi mbrëmë ka kënduar në Ferizaj, por të pranishmit nuk kanë mundur të shijojë koncertin e reperit sepse mbrëmja është ndërprerë.

Me shumë gjasë, kjo ka ndodhur për shkak të mos-respektimit të masave anti-COVID, shkruan prive.

Rritja shqetësuese e rasteve në ditët e fundit ka mobilizuar Policinë dhe Inspektoratin për të intervenuar në zona të ndryshme ku ka grumbullime të mëdha të njerëzve.

Don Xhoni i ka kërkuar falje të pranishëmve duke premtuar se do të rikthehet sërish.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media