Connect with us

SKENA

Aktori i njohur kosovar përfundon në spital gjatë pushimeve

Published

on

Kjo verë ka rezervuar të papritura për aktorin Fisnik Ademi.

Ky i fundit është ballafaquar me një problem serioz të papritur shëndetësor.

Burime për Prive.al kanë konfirmuar se ngjarja ka ndodhur gjatë pushimeve të familjes në bregdetin shqiptar.

Me urgjencë, Ademi i është nënshtruar kontrolleve mjekësore dhe fatmirësisht, tashmë është në një gjendje stabile shëndetësore.

Lajmin e ka konfirmuar bashkëshortja e tij, modelja e njohur Dhurata Lipovica.

Ajo është shprehur:

“Fisniku falë Zotit është shumë mirë. Është i lodhur pak por është duke u rikuperuar”

Fatmirësisht, e keqja ka kaluar dhe tashmë është vetëm një moment i hedhur prapa krahëve. Ne i urojmë familjes vetëm shëndet e të mira.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media