Connect with us

SKENA

Pas asaj që tha Mevlani, Ledjana jep këtë mesazh

Published

on

Pak ditë më parë, Ledjana Prenga zbuloi disa nga arzyet që çuan në ndarjene saj me Mevlanin.

Sipas rrëfimit të Ledjanës, një nga shkaqet e ndarjes, ishte vazhimi i komunikimit të Mevlanit me Antonelën, si edhe shumë veprime të tjera nga ana e ish konkurrentit që e bënë atë të hiqte dorë nga ai.

Së fundi, ish konkurrentja e Përputhen ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku krahas përcjell një mesazh shumë domethënës.

“Luftoni për ëndrrën tuaj”, shkruan Ledjana./ CNA.al

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com