Connect with us

Ndryshe

Noizy humb kontrollin në mes të skenës! I rrëshkasin këmbët dhe rrëzohet mes turmës, ja çfarë ndodhi

Published

on

I nxehti i verës vjen padyshim dhe me dëshirën e njerëzve për më shumë argëtim, muzikë, shoqëri të mirë, por pse jo dhe koncerte.

Së fundmi Noizy ka përjetuar një moment të pakëndshëm gjatë një koncerti. Në një video të publikuar në rrjet, reperi shihet teksa po performonte në skenë dhe si duket nuk e ka kontrolluar dot veten nga adrenalina dhe është rrëzuar nga skena.

Është dashur ndërhyrja e trupërojave për ta rikthyer përsëri reperin në skenë dhe të vazhdojë performacën e tij sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Noizy është një prej artistëve  të cilëve gjatë performancave të tij hidhet mbi turmën e fansave, mirëpo ky rast nuk ka qenë aspak i tillë pasi duke qartë që reperi ka humbur kontrollin.

@albinot.bajramiii

Noizy🔥🔥

♬ original sound – Albinot Bajrami897

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com