Connect with us

Lajme

Në këto vendbanime do të realizohet nesër vaksinimi në terren

Published

on

Vaksinimi në terren ditën e enjte, më 22.07.2021 do të realizohet në vendbanimet vijuese:

Ndërkohë, gjatë ditës së djeshme dozën e parë të vaksinës e kanë pranuar 3.686 qytetarë, ndërkaq dje gjithsej janë vaksinuar 12.053 qytetarë. Në shtet gjithsej janë aplikuar 760.961 vaksina, kurse janë rivaksinuar 293.139 qytetarë.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com