Connect with us

Tech & Auto

Mbahet festival i Oldtimer-ëve në Prizren (FOTO)

Published

on

Për të dytën ditë me radhë po mbahet Festivali i Oldtimereve në shatërvanin e Prizrenit.

Sikur çdo vit edhe sivjet në këtë festival po marrin pjesë adhurues të makinave të vjetra nga Kosova, e i gjithë rajoni.

Në këtë event po merr pjesë edhe kreu i Prizrenit Mytaher Haskuka, i cili u shpreh i lumtur me pjesëmarrjen dhe që ky festival do të përkrahet vazhdimisht.

.

Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com