Connect with us

Ndryshe

Këngëtari shqiptar flet pa dorëza, tregon shifrën e pabesueshme që mori bakshish në dasëm

Published

on

Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka qenë i ftuar në emision ‘NIN’.

Ai rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e tij personale dhe profesionale, duke paralajmëruar rikthimin e fuqishëm këtë sezonë.

Ai gjithashtu tregoi sa i përket dasmave dhe bakshisheve që merr në ahengje familjare.

Në një dasmë në Australi atij i ishin dhënë bashkish mbi 50 mijë dollarë, shifër kjo mjaftë e lartë.

Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com