Connect with us

Tech & Auto

Gjeorgjiani prodhon kabllo të USB-së nga kapakët e shisheve plastike (VIDEO)

Published

on

Një person në Gjeorgji po prodhon kabllo karikimi nga plastika e ricikluar.

Me përfshirjen e adoleshentëve që mbledhin kapakët e shisheve, kompania u tregon atyre se si të bëjnë një kabllo … dhe i informon ata në të njëjtën kohë për mbrojtjen e mjedisit, raporton AP, transmeton Klankosova.tv.

.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com