Connect with us

SKENA

Deklarata e Ledjanës tronditi rrjetin për “tradhëti” me Antonelën

Published

on

Deklarata e Ledjanës ditë më parë se ajo dhe Mevlani ndanë rrugët pasi ai dhe Antonela vazhdonin të mbanin kontakte pushtoi rrjetin.

Pas kësaj Mevlani reagoi duke paralajmëruar se së shpejti do të flasë duke treguar versionin e tij, atë origjinalin sipas tij.

Ish-konkurrenti ende nuk ka folur gjerësisht por rreth kësaj teme ai është pyetur së fundmi i ftuar në “Breaking”.

A është ndonjë mesazh për Ledjanën a flisni me të dhe si qëndron mes jush?, pyeti prezantuesja

“Jo, për momentin nuk po flasim pastaj në të ardhmen se di, nuk po them se do të ketë një të ardhme të mirë por sigurisht ne nuk mund të parashikojmë asnjëherë çka mund të ndodh”, tha Mevlani dhe kjo u konsiduera si një “derë e hapur” nga moderatorja, fjali e cila u konfirmua nga ish-konkurrenti.

Çifti kanë qenë ndër më të përfolur me shumë ulje dhe ngritje si brenda dhe jashtë programit deri sa i dhanë fund muaj më parë.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com