Connect with us

SKENA

Çifti i ri i Përputhen, bëjnë ceremoninë e fejesës

Published

on

Gilberta dhe Iliri duket se kanë celebruar dashurinë e tyre. Në prani të familjarëve dhe miqve, dyshja është fejuar në një festë intime.

Të dy ishin të ftuar në emisionin “ABC e Pasdites”, ku folën gjerë e gjatë për marrëdhënien e tyre pas kamerave. Ata zbuluan se Iliri ka organizuar së fundmi një festë në Përmet me miq e familjarë të të dyve, ku dhe kanë zyrtarizuar lidhjen.

Në emision u transmetuan pamje nga festa. Gilberta shfaqej e veshur me një fustan të zi, ndërsa Iliri me këmishë të bardhë e pantallona. Dyshja dukeshin shumë të lumtur, duke biseduar, duke kërcyer e duke prerë bashkë tortën.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com