Connect with us

SKENA

Befason Mevlani, del me foton e papublikuar më parë me…

Published

on

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga janë dy prej personazheve më të dashur për publikun.

Ata janë shumë në rrjetet sociale ku hspesh realziojnë biseda virtuale me ndjekësit.së fundi MEvlani ka vendosur tu përgjigjet pyetjeve të shumta t ëndjekësve edhe nëse kanë të bëjnë me Ledjanën shumica prej tyre.

Këtë herë fansat kanë kërkuar që Mevlani të publikojë një foto me Ledjanën që nuk e ka publikuar më parë dhe e pyesin nëse kënga ishte vërtetë nëj dedikim.

Mevlani nuk ka hezituar të publikojë foton si dhe ka pranuar se kënga është dedikim dhe flet për nëj histori dashurie./ CNA.al

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com