Connect with us

Lajme

Tensione gjatë protestave të VMRO-së, arrestohet një protestues (VIDEO)

Published

on

VMRO-DPMNE-ja po proteston me bllokimin e rrugëve kryesore në Shkup dhe në disa qytete të tjera.

Gjatë protestës pranë kryqëzimit “Mavrovasja”, ka pasur edhe një incident ku një protestues është përplasur me policinë ku ky i fundit ka përfunduar në pranga. Nuk dihet ende arsyeja e të riut me policinë.

VIDEO:

.

Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com