Connect with us

Lajme

Taravari: Në zgjedhjet lokale jemi favorit absolut, e dimë prapavijën e platformës së re politike të BDl-së (Video)

Published

on

Kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretari i përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari, në emisionin “Intervista” në News-Tv përballë gazetarit Reshat Ibraimi ka folur për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të mbahen në muajin tetor të këtij viti dhe pritshmëritë në këtë cikël zgjedhor, agjendën politike, gjasat që të ketë zgjedhje parlamentare dhe lokale bashkë, platformen e re politike të BDI-së, kundërkandidatin e tij për kreun e komunës Nevzat Bejta e të tjerë.

Në linkun e mëposhtëm mund të ndiqni intervistën e plotë:

NA NDIQ NË FACEBOOK


Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com