Connect with us

SKENA

Ledjana zbulon statusin e ri pas ndarjes

Published

on

Ledjana Prenga është kthyer në një nga vajzat më të përfolura të momentit si për jetën private ashtu edhe për pamjen e jashtme. Ka patur shumë thashetheme në lidhje me statusin e sa, nëse është vetëm apo në një lidhje, apo e dashuruar.

Ledjana ka treguar se është ende single, në mënyrë indirekte nëpërmjet një thënie.

“Vetmia është fati i të gjithë njerëzve të mëdhenj”, shkruhet në statusin e publikuar nga ish konkurrentja e Përputhen./ CNA.al

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com