Connect with us

Kulturë

Lansohet “Si vera” nga Dini

Published

on

Këngëtari i talentuar kosovar, Dini ka lansuar sot projektin e ri.

Bashkë me stinën e verës, sot la ardhur edhe kënga e re e Dinit që mbanë titullin “Si vera”.

Kënga e re nga Dini është një lloj dhurate për të, vetëm dy ditë pasi ka festuar ditëlindjen e 25-të.

Dini që jeton në Zvicër ka lansuar disa projekte këtë vit dhe shumë shpejt pritet edhe albumi debutues nga ai./Indeksonline/

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com