Connect with us

SKENA

Ish i dashuri i Bora Zemanit shfaqet i lumtur në krahët e vajzës që i’a mori zemrën

Published

on

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, është një ndër figurat publike më të komentuara në shtypin rozë.

Ajo komentohet shpesh edhe për jetën e saj private e veçanarisht kur bëhet fjalë për Dj, Vin Veli, me të cilin kanë edhe një djalë.

Dyshja ka kohë që janë ndarë dhe kanë vazhduar rrugëtimin e tyre ku kjo u bë e ditur përmes postimeve të fundit nga Vin Veli.

Ai ka sjell një imazh ku shihet pranë të dashurës së re dhe duken se janë mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit./Blic/

Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com