Connect with us

Kosovë

Hoxha Fatmir Latifaj tregon si reagoi mjeku turk kur i tregoi se ishte ushtar i Adem Jasharit

Published

on

Hoxha i njohur nga Mitrovica, Fatmir Latifaj, para disa ditësh është operuar në zemër. Operacioni i tij është kryer në Turqi.

Me këtë rast ai ka folur për reagimin e mjekut turk kur i kishte treguar se kishte qenë ushtar i komandantit legjendar, Adem Jashari.

Hoxha nga Mitrovica tha se mjeku i cili kishte operuar zemrën e tij kishte thënë: “Se 1000 vjet para dhe as 1000 vjet më pas Adem Jashar nuk ka”.

VIDEON MUND TA SHIKONI KËTU: https://fb.watch/5_fVC8kz7Q/

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement


Advertisement

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com