Connect with us

Lajme

Do rikthehet si kryetar i PD-së? Berisha bën paralajmërimin e fortë

Published

on

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një paralajmërim të fortë mbrëmjen e sotme, teksa është pyetur nëse do të rikthehet si kryetar i Partisë Demokratike.

Berisha nuk e përjashtoi këtë mundësi, duke përdorur shprehjen “kurrë mos thuaj kurrë”. Ai theksoi në Syri Tv se nuk do t’i përjashtojë vetes asnjë të drejtë kushtetuese.

“Kurrë mos thuaj kurrë! Never say enver. E kam përdorur me Ramiz Alinë dhe e përdor prapë. Nuk përjashtoj asnjë të drejtë timen kushtetuese më”, deklaroi ish-lideri historik i PD-së./ CNA.al

Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com