Connect with us

SKENA

Befason Mevlani, merr vendimin e papritur

Published

on

Pas

 ndarjes nga Ledjana, Mevlani ka treguar se së shpejti do të kthehet në Gjermani. Në një lidhje live në Instagram me Shkëlqimin, ka zbuluar se pas datës 20 do të kthehet në Gjermani.

Gjtihashtu ai ka treguar se ka disa projektet shumë të mira muzikore.

“Do iki në Gjermani pas datës 20. Këtë verë presin gjëra të rënda”, u shpreh Mevlani./ CNA.al

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Advertisement


Advertisement

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com