Connect with us

SKENA

Bearti i “Për’puthen” takohet me Arjan Konomin, çfarë po gatuajnë?

Published

on

Beart Rexhepi ka udhëtuar për në Tiranë.

Atje ka takuar opinionistin e emisionit “Për’puthen”, Arjan Konomin, më të cilin Bearti publikoi një imazh, shkruan Indeksonline.

Edhe pse dalja e tij nga programi bëri bujë të madhe, duket se ai ende gëzon raporte të mira me të gjithë pjesëmarrësit.

Nga ky takim Bearti e quajti atë si njeriun më të mirë në Tiranë.

“Me mikun dhe njeriun me te mire ne Tirane” shkroi ish-konkurrenti duke e etiketuar Arjanin.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK


Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com