Connect with us

Sport

Athletic Bilbao synon rikthimin e Javi Martinez, por oferta nuk bind!

Published

on

Athletic Bilbao duhet të fitojë një betejë të vështirë në merkato për të rikthuer në shtëpi, Javi Martinez. Mesfushori spanjoll është lojtar i lirë që pas largimit nga Bayern Munich dhe tani po kërkon një destinacion të ri. Në “San Mames” ku shkëlqeu e presin me padurim por oferta e klubit për dy sezone dhe me pagë 4 milionë euro është e pamjaftueshme dhe konkurenca është e fortë. Mësohet se disa klube nga Katari dhe Abu Dhabi i ofrojnë deri në 7 milionë euro në vit ndaj dhe baskët duhet të përmirësojnë ofertën nëse dëshirojnë që Martinez të luajë sërish para tifozëve të tij.

 

NA NDIQ NË FACEBOOK


Advertisement
Click Here To Join Native Media

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: [email protected]

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com